Zakaz kopiowania i używania jakichkolwiek materiałów z naszej strony. Jeśli chcesz używać materiały ze strony skontaktuj się z administratorem - rakietagluponie@wp.pl

Buttony

Aktualności

Show trenera

• autor: YORKE19, 2014-06-01 17:06

Wracający po kontuzji kolana, grający trener Rakiety - Arkadiusz Heliński dał dziś naszej drużynie 3 punkty. Gdy w 80 minucie wchodził na boisko, Rakieta przegrywała 0:1...  /czytaj więcej/

Mecz z Konarzewem miał przerwać naszą passę kolejnych porażek. Do przerwy było 0:0. Rakieta wyglądała świeżo, a jej piłkarze mocno "harowali", aby zagrać jak najlepiej.

W 50 minucie goście zdobyli jednak gola... w dość kontrowersyjnych okolicznościach, bowiem piłkarz rywali odbił futbolówkę ręką. Zauważył to sędzie liniowy, który natychmiast zasygnalizował to chorągiewką. Jednak prowadząca zawody sędzina nie zauważyła przewinienia i goście strzelili gola.

Mecz się wyrównał, jednak żadna z ekip nie potrafiła strzelić gola.

W 80 minucie za Szczurka wszedł wracający po kontuzji Hela. Pięć minut później nasz trener podał idealnie do Radka Gomuły, który doprowadził do remisu. Gdy wydawało się, że mecz właśnie tak się zakończy, Drako wywalczył rzut wolny na około 25 metrze od bramki.

Do piłki podszedł Michał Werbowy oraz Hela. Piłkę po ziemi uderzył nasz trener, który trafił tuż przy słupku. 2:1 i radość, niczym po awansie! Po golu sędzina zakończyła zawody.